רכילות עסקית

מנכ"ל נמל אשדוד ויו"ר איגוד הנמלים האזרי בשיתוף פעולה

מנכ"ל נמל אשדוד, שיקו ז'אנה ויו"ר איגוד הנמלים באזרבייג'ן סיכמו השבוע על שיתוף פעולה ראשוני וחתמו על הסכם ראשון בתחום הסייבר והביטחון. ז'אנה: "ההסכם מבסס את מעמדנו כאוטוריטה מקצועית ואנו גאים על דריסת הרגל המשמעותית"
מערכת ice | 
מנכ"ל נמל אשדוד, שיקו ז'אנה ויו"ר איגוד הנמלים האזרי, ד"ר טאלה זיאדוב (צילום ערן אלגרנט)
בשנת 2017, בעת ביקורו בנמל אשדוד של ד"ר טאלה זיאדוב, יו"ר איגוד הנמלים באזרבייג'ן, התרשם מהמידע שצברו בנמל בהתמודדות מול איומי סייבר וביטחון. באותם ימים, נפגש  עם ממונה הביטחון החירום והסייבר בנמל ברנרד בן ישי, ומנהל אבטחת המידע והסייבר אילן מטלון,  אשר הציגו בפניו את תפיסת האבטחה בארגון והפיתוחים האחרונים והכלים המתקדמים המוטמעים בנמל.
מאז ועד היום, נשמר הקשר בין ד"ר טאלה לבין ברנרד בן ישי מנמל אשדוד ולאחרונה, במסגרת ביקורו בארץ של יו"ר איגוד הנמלים, חתמו על הסכם ראשון מסוגו בתחומי הסייבר והביטחון בהשתתפות מנכ"ל נמל אשדוד שיקו ז'אנה. ד"ר טאלה, זיאדוב ביקש להיעזר במחלקת הביטחון והסייבר בנמל אשדוד לצורך לימוד והכשרת עובדי הנמל החדשALAT   באזרבייג'ן.
כעת, משנחתם ההסכם, עתידים שני הצדדים לפעול בשיתוף פעולה כאשר נמל אשדוד יספק הכשרה וידע מקצועי לעובדי הנמל החדש. זוהי הפעם הראשונה שנמל אשדוד מייצא ידע מקצועי לנמל אחר ומבסס את מעמדו כגורם מקצועי מוביל בתחומי הבטחון והסייבר הימי.
 
שיקו ז'אנה ציין כי : "אנו נרגשים לקראת שיתוף הפעולה הראשון מסוגו בתחום הביטחון והסייבר לצד הנמל החדש באזרבייג'אן. צעד זה מהווה אישור נוסף להיותנו הנמל המתקדם בישראל בתחומי האבטחה בכלל והגנת הסייבר בפרט. ההסכם מבסס את מעמדנו כאוטוריטה מקצועית ואנו גאים על דריסת הרגל המשמעותית."
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה