טלוויזיה

אברי גלעד חושף: זרקתי אבנים בהפגנה

בזמן ההתייחסות של מגיש העולם הבוקר לתקיפתו של חבר הכנסת החרדי מאיר פרוש על ידי אלמונים, סיפר גלעד על הפגנה שהשתתף בה וחשף פרט מעניין מעברו
מערכת ice | 
אברי גלעד (צילום פייסבוק/אברי גלעד)
מגיש תוכנית הבוקר, "העולם הבוקר", אברי גלעד חשף בתוכנית היום (שלישי) פרט מעברו כנער. גלעד דן עם חברי פאנל התוכנית על ענייני יום אמתמול כמו בכל בוקר, כשעל סדר היום עלה מקרה התקיפה של חבר הכנסת מאיר פורוש. הח"כ, הותקף על ידי אלמונים סמוך לביתו, שאלו ניסו לגזור לו את הזקן. הנושא עורר ביקורות חריפות כלפי התוקפים מימין ומשמאל.
בהקשר המקרה הזה, "לפני הרבה שנים כשהייתי נער הייתי חלק מההפגנון בציר בר אילן אז נגד סגירתו בשבת. וחטפנו אבנים, וזרקנו אבנים", אמר גלעד. חברי הפאנל לצידו שאלו את המגיש, "זרקת אבנים?" גלעד טען בתגבוה כי זרק רק על מי שזרק עליו והדיון התגלגל להומור על יכולותיו של גלעד לכוון בדיוק על הזורקים לכיוונו.

תקיפתו של חבר הכנסת פרוש מגיעה לפי הערכות בשל התנגדות הפלגים החרדים הקיצוניים לעבודות ברכבת הקלה בציר של כביש בר אילן, שמהווה ציר ראשי בעיר שעובר בין השכונות החרדיות. בשל הדמיון בין המקרים הזכיר גלעד את המקרה שהוא לקח בו חלק כנער מהכיוון ההפוך.
גלעד סיכם את הסוגיה ששוב עולה לכותרות ושאל הפעם ממקום אחר, " השאלה כמובן היא האם שוב בציר בר אילן החילוניות והממלכתיות תפסיד".
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה