ויראלי

מה יותר מרגש מלזכות במיליון דולר? לזכות בעוד מיליון דולר

מקס בולדין מצפון קרוליינה זכה בכרטיס גירוד בסכום שמן במיוחד, שלוש שנים בלבד אחרי שזכה בפרס דומה: "אני חש יראת כבוד. זה סיכוי של אחד למיליון. אני מרגיש כל כך מבורך. לזכות בשתי הגרלות, אין ספק שזו בהחלט ברכה"
מערכת ice | 
כרטיס הגרלה (צילום Pexles)
איש אחד מצפון קרוליינה אמר שיש לו סיבה טובה להיות "המום" מכך שזכה בקופה של מיליון דולר מכרטיס גירוד. למה? כי הוא כבר זכה בעבר באותה סכום בשנת 2018. מדובר באחד האנשים שיש להם ככל הנראה מזל ששמור רק ליחידי סגולה.
מקס בולדין מטריניטי אמר לפקידי מפעל הפיס בצפון קרוליינה שהוא החליט לנסות את מזלו בכרטיס גירוד של ג'מבו באקס בסך 10 דולר מטרינדייל מיני מארט בטריניטי. בולדין אמר כי גירוד הפרס העליון של מיליון דולר נתן לו תחושה של דז'ה וו, לאחר שזכה בעבר במיליון דולר מכרטיס גירוד של Extreme Millions ביולי 2018.
"אני פשוט המום", אמר בולדין על זכייתו בפרס השני שלו במיליון דולר. "אני חש יראת כבוד. זה סיכוי של אחד למיליון. אני מרגיש כל כך מבורך. לזכות בשתי הגרלות, אין ספק שזו בהחלט ברכה, אני אסיר תודה, אני לא מצליח להאמין".
הזוכה המאושר בחר לקחת את זכיותיו השמנות כסכום חד פעמי של 600,000 דולר במקום בשיטה הנהוגה בארצות הברית שמחולקת כקצבה כדי למנוע הפסד תוך זמן קצר, ולקח הביתה 424,503 דולר לאחר ניכוי מס במקור ממלכתי ופדרלי.
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה