תקשורת ומדיה

אלדד יניב יודע גם להחמיא: "פעם שנייה שסגל מחריב לביבי ממשלה"

אחרי חשיפת ההקלטות בהן נשמעת איילת שקד תוקפת את הזוג נתניהו, פעיל המחאה פירגן: "גם כשאתם כועסים עליו מאד הוא עיתונאי לפני הכל", וגם: בן כספית ואבישי גרינצייג התעמתו על נושא המקור להקלטה
מערכת ice | 
אלדד יניב (צילום גיל יערי פלאש90)
ההקלטות שהביא אמש (שני) עמית סגל בחדשות 12 ובהן נשמעת מספר 2 בימינה איילת שקד מכנה את הזוג נתניהו "הם רודנים, דיקטטורים, הם לא יזוזו", הצליחה להצית דיון ער של ממש ברשתות החברתיות.
אלדד יניב שמח לאיד: "הישג עיתונאי מרשים של עמית סגל. פעם שנייה שהוא מחריב לביבי ממשלה. גם כשאתם כועסים עליו מאד הוא עיתונאי לפני הכל. שקד לא הופתעה מההקלטה והייתה עם דף מסרים. אתם שואלים מה מטרתה? שקד לפני הכל".
 
בן כספית טען בנוגע למקור הקלטת: "לא זו, אף זו: לא רק שהקלטת שקד הגיעה מרב מכובד (מאוד) של הציונות הדתית, ההערכה היא ששוב, כמו במקרה ישראל בכר, ההשראה היא בלפור. וזה לא הפריע לבלפור, או מי משליחיו, להמשיך ללחוץ גם אחרי פרסום ההקלטה על שקד לערוק מימינה עם עוד 2 ולבוא לחיק הטרללת בליכוד".
אבישי גרינצייג תקף: "מה הרציונל העיתונאי בהמשך השעשועון "מי רוצה לחשוף מקור של עמית סגל"? אין לי חובת חיסיון למקור של עיתונאי אחר, אבל יש לי מטרה כאדם שמאמין ומעוניין בתקשורת חופשית, להימנע מחשיפת מקורות עיתונאיים כדי לעודד תקשורת חופשית ולא להיות אפקט מצנן על מקורות עיתונאיים. אם כל עיתונאי יתעסק בחשיפת מקורות של רעהו, מה יישאר לנו?".
 
העיתונאי ציון נאנוס כתב: "כל מה שאכפת לו עכשיו זה רק המשפט...כל השיקולים שלו וההתנהלות שלו, הכל סביב המשפט. זה נכון שהוא צריך ללכת״- איילת שקד בהקלטות שהביא סגל בטקסט שנשמע כאילו היא מפגינה בבלפור מדי שבת אבל איכשהו המסקנה שלה היא לנסות לשכנע להקים ממשלה בראשות האיש שהדבר היחיד שאכפת לו הוא המשפט".
איש הפרסום אילן שילוח הביע את דעתו בנושא: "הקלטות שקד: איך איילת שקד שחושבת את מה שחושבת על הזוג מבלפור ועל זה שביבי פועל אך ורק לפי משפטו תומכת בהמשך שלטונו? אין גבול לציניות הפוליטית".
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה