חדשות

ישועה בחקירה הנגדית: "בפירוש לא הייתי עורך וואלה"

העד המרכזי בתיק 4000 השיב לשאלות של עו"ד ז'אק חן שעימת אותו עם האמרה של אבי משולם כי הוא היה העורך בפועל של האתר: "זה לא נכון", על ההקלטות שטען כי הוא לא הקליט אחרים: "זה טלפון שכמעט לא השתמשתי בו"
כפיר אדר | 
אילן ישועה (צילום יונתן סינדל פלאש 90פ)
אחרי השבוע האינטנסיבי בו נחקר אילן ישועה במסגרת תיק 4000, היום (שלישי) החלה חקירתו הנגדית של מנכ"ל וואלה לשעבר, על ידי פרקליטו של שאול אלוביץ', ז'ק חן במשפט נתניהו.
על פי הדיווח של אביעד גליקמן, חן עימת את ישועה עם הקלטות שההגנה מצאה בנייד של ישועה ושאל: "אתה אמרת בעדותך הראשית שאתה לא איש שמקליט אחרים. אז למה יש הקלטות שלך עם צדדים שלישיים?", ישועה: "לא זוכר את ההקלטות האלה. אני באמת לא איש שמקליט. בטלפון הייתה עוד אפליקציה שכנראה הקליטה ולא ידעתי. אני לא הייתי מודע אליה. לא התעסקתי עם הטלפון שלי. זה טלפון שכמעט לא השתמשתי בו. הרי הייתי יכול למחוק הכול".
 
חן הקריא לישועה כתבה מ-2013 מהעין השביעית ששם נכתב כי חל כרסום בעבודת העיתונאים והם עוזבים ולא מצליחים להתאגד. אין פה שום קשר לנתניהו, שום דבר פוליטי ישועה השיב: "היו התערבויות שלי כמנכ"ל מסיבות מסחריות...יכול להיות שזה שאני מתערב מסיבות מסחריות זו טעות. מנכלים מתערבים מסיבות עסקיות אבל הכמות שיש פה היא בטח לא בכמות ובמינון שיש למה שהיה בוואלה".
ז'ק חן המשיך להקריא לו מתוך אותה כתבה: "ששם נכתב שמרגע שהעורך אבי משולם עזב בשנת 2010 את האתר המצב החריף בתוצאות העסקיות של החברה. בכתבה נכתב שאתה העורך בפועל של וואלה, שהמעורבות שלך חורגת מכל מה שנתקלנו. כך אומר כתב בוואלה שהתראיין לכתבה. תגובתך?", ישועה: "זה לא נכון. בפירוש לא הייתי עורך".
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה