השוק

לאחר העזיבה של בזק, רון אייכל בהמלצת "קניה" לעזריאלי

בזק עזבה את מגדלי עזריאלי אחרי 20 שנה ופינתה 24 אלף מ"ר במגדל המשולש שיאוכלסו כבר בחודשים הקרובים בין היתר על ידי אינטל; רמת ההתנגדות הטכנית של המניה נמצאת ב-348.97 שקל
ניצן כהן |  1
דנה עזריאלי (צילום זיו קורן)
האנליסט הוותיק רון אייכל מעניק היום המלצת "קניה" למניית עזריאלי וזאת לאחר העזיבה המשמעותית של בזק את הבניין המשולש תוך שהיא מפנה את הבניין מ-24 אלף מ"ר ששכרה.
בהמלצה כותב אייכל כי חברת הקניונים (הנדל"ן המניב) עזריאלי דיווחה על תוצאות טובות לרבעון השני של השנה, על רקע חזרת המשק לשגרה. ה-NOI (רווחת תפעולי נקי) הסתכם בכ-407 מיליון שקל, עליה של כ-75% לעומת הרבעון המקביל אשתקד, שהושפע במידה רבה מהסגר הכללי במדינה.
על התוצאות השפיעה לרעה העזיבה של חברת בזק מהבניין המשולש בעזריאלי תל אביב (לאחר כ-20 שנה) לחולון ופינוי מעל ל-24,000 מ"ר במגדל המשולש. עם זאת, לכל השטח שהתפנה כבר נחתמו הסכמים חדשים, אטרקטיביים יותר (כ-120 ש"ח למ"ר), שיאוכלסו במהלך החודשים הקרובים (אינטל היא בין השוכרים החדשים).
ה-FFO ללא תרומת הדיור המוגן הסתכם ברבעון בכ-308 מיליון שקל, עליה של כ-77% לעומת הרבעון המקביל אשתקד (174 מיליון ש"ח). סך ה-FFO ברבעון הסתכם בכ-371 מיליון שקל, גידול של כ-86% לעומת הרבעון המקביל אשתקד.
"תחום מעניין שחברות הנדל"ן נכנסות אליו זה תקופה הוא ההשכרה ארוכת הטווח. לאחרונה, עזריאלי הצהירה בדו"חותיה על כניסתה המתוכננת לתחום. קבוצת עזריאלי, שמקימה היום את מגדל הספירלה בתל אביב, מתכננת ש-20 קומות ממנו יהיו מיועדות לדיור להשכרה למגורים. לאחרונה הודיעו חברות נדל"ן נוספות על כניסה לתחום ובהן גזית גלוב, בסר וקנדה ישראל.
"טכנית, המניה נמצאת בעמדת קנייה לשבוע הקרוב. אינדיקטור המומנטום הוא שלילי. קו התמיכה נמצא ברמה של 191.57 שקל. קו ההתנגדות נמצא ברמה של 348.97 שקל".
תגובות לכתבה(1):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 1.
  כמה כסף
  שרה 09/2021/29
  הגב לתגובה זו
  1 0
  אז בסוף משלמים לעזריאלי לא לבזק. בטח השכירויות האלו הון רציני , אפשר להבין למה המחירים לקו טלפון עלוב יקר מהצורך הרבה פראיירים וקצת עשירים נו מתי נחליף צד
  סגור