כסף וצרכנות

הלוטו האחרון לפני כיפור: בכמה כסף ניתן לזכות?

ההגרלה שתשודר יממה לפני היום החשוב ביותר בלוח השנה העברי תאפשר לאחד המנחשים לזכות בפרס של 7 מיליון שקל ועד 14 מיליון שקל בדאבל לוטו. בכמה זכה האדם האחרון שקטף את הפרס הראשון ממש לאחר ראש השנה?
מערכת ice |  1
הזוכה בלוטו (צילום הפיס)
האם אדם אחד יוכל לא רק לבקש סליחה ביום כיפור, אלא לומר תודה ענקית? הערב (שלישי) תתקיים הגרלת לוטו, רגע לפני היום החשוב והקדוש ביותר בלוח השנה העברי, כשעל הפרק פרס ראשון שיכול להגיע עד 14 מיליון שקל.
הפרס הראשון בהגרלה יעמוד כאמור על 7 מיליון שקל בלוטו ומנחשי הדאבל לוטו יוכלו לגרוף לכיסם סכום של 14 מיליון שקל (לפני מס כמובן). הפרס השני בהגרלה יעמוד על 750,000 שקל בלוטו ועד 1.5 מיליון שקל בדאבל לוטו.
בהגרלה הקודמת לא הושג הפרס הגדול שעמד על 5 מיליון שקל ועד 10 מיליון שקל בדאבל לוטו, אבל חולקו בסך הכל 3.196 מיליון שקל בסך הכל, כאשר שני אנשים חלקו את הפרס השני עם 375 אלף שקל כל אחד.
הזכייה האחרונה בפרס הגדול הגיע ממש עם ההגרלה של צאת ראש השנה, כאשר זוכה יחיד גרף לכיסו 23 מיליון שקל בהגרלה, בעוד לא היה זוכה בדאבל לוטו בסכום של 46 מיליון שקל. אדם אחד זכה בפרס השני בהגרלה הרגילה ואחר בהגרלת הדאבל לוטו בפרס השני.
תגובות לכתבה(1):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 1.
  ומה באמת הפרס?
  קוקו 09/2021/14
  הגב לתגובה זו
  0 0
  למה להטעות? המס במקור הוא 38% . כלומר, מי שיזכה אולי ב14 מליון, יקבל ביד 8.6 מליון. לא רע בכלל, אבל לא קרוב לסכום שמפרסמים. וכמה יקבל הזוכה בכאילו ב 23 מליון? כ14 מליון.
  סגור